Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

 • Statystyki Google Analytics
  Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
  WYMAGANE
 • Facebook Pixel
  Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
  WYMAGANE

Doradztwo

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi rynku nieruchomości, które wykonujemy z zachowaniem zasady poufności, terminowo i rzetelnie.

Nasze opracowania pomagają w ocenie bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości.

Do Państwa dyspozycji w naszym biurze jest rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości oraz architekt.

Pomoc w decyzjach dotyczących nieruchomości

Oferujemy pomoc w decyzjach dotyczących nabycia/zbycia/rozwoju nieruchomości. Pomagamy przy wyborze nieruchomości mieszkaniowej/inwestycyjnej/komercyjnej. Służymy pomocą na różnych etapach procesu inwestycyjnego.

Dodatkowo pogamamy przy weryfikacji wartości nieruchomości. Nasze opracowania pomagają w podjęciu właściwych decyzji.

Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości

Profesjonalnie oraz kompleksowo pomagamy przy transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości. Zawsze dokładnie weryfikujemy nieruchomości pod każdym kątem.

Badamy stan prawny oraz faktyczny nieruchomości i wskazujemy ewentualne rozbieżności. Z nami bezpiecznie kupisz nieruchomość.

Pomoc indywidualna

Świadczymy usługi w zakresie m.in.:

 • analizy rynku nieruchomości dla danego segmentu rynku nieruchomości,
 • opinii w zakresie wartości rynkowej nieruchomości,
 • badania stanu prawnego nieruchomości,
 • finalizacji transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości, 
 • negocjowania ceny kupna/sprzedaży nieruchomości,
 • ustalenia zapisów w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla nieruchomości i nieruchomości przyległych, a w przypadku braku M.P.Z.P. w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego, 
 • tematyki architektonicznej. 

Dodatkowo świadczymy usługi doradcze, pomoc ekspercką i prawną w innych zawiłych tematach nieruchomościowych.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.

 

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego.