Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

  • Statystyki Google Analytics
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE
  • Facebook Pixel
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE

Pośrednictwo

Wiadomym faktem jest, że klienci sprzedający współpracują z pośrednikami. Natomiast nie jest powszechną wiedzą, że klient kupujący może wybrać pośrednika z którym chce współpracować przed obejrzeniem danej oferty. W ten sposób pośrednik reprezentuje go w kontaktach z ogłoszeniodawcami (pośrednikami i/lub właścicielami).

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest działalnością zawodową wykonywaną przez pośredników na zasadach określonych w ustawie o gospodarce nieruchomościami.

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości. Opiekę nad Państwa transakcją będą sprawować specjaliści rynku nieruchomości. Do Państwa dyspozycji jest rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości oraz stale współpracujący architekt. Z nami będą Państwo bezpieczni.

Uruchomiliśmy serwis www.basnieruchomosci.pl, w którym znajdą Państwo oferty sprzedaży/wynajmu nieruchomości.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Firma ESTIT przede wszystkim specjalizuje się w pośrednictwie nieruchomościami nietypowymi oraz wyróżniającymi się na rynku nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi. Oczywiście dodatkowo zajmujemy się pomocą dla naszych klientów w sprzedaży/kupnie lub najmie/wynajmie/dzierżawie typowych nieruchomości (mieszkań/domów/działek).

Zawsze dla naszych klientów poszukujemy nieruchomości wg ściśle określonych kryteriów. Staramy się zawsze wybierać najlepsze nieruchomości na rynku. Doradzamy przy ich zakupie oraz negocjujemy ceny.

W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie np. procesu sprzedaży nieruchomości, zwykle kiedy klient przebywa za granicą lub z różnych przyczyn nie jest w stanie osobiście uczestniczyć przy procesie sprzedaży.

Weryfikacja nieruchomości

Dla osób, które same znalazły swoją nieruchomość ale chciałyby mieć pewność, że od strony prawnej lub technicznej z nieruchomością jest wszystko w porządku proponujemy weryfikację nieruchomości. Specjalnie dla Państwa nasz zespół ekspertów zbada nieruchomość pod wskazanym przez Państwa kątem. Nasi eksperci (architekci, geodeci, konstruktorzy, prawnicy, rzeczoznawcy) zbadają dogłębnie Państwa nieruchomość i wskażą ewentualne wady.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby uzyskać pomoc przy samej transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości wprowadziliśmy usługę finalizacji transakcji. Kompletujemy dokumenty oraz dbamy o to aby cały proces kupna/sprzedaży przebiegł sprawnie.

Informacja o wartości

Dodatkowo dla Państwa informacji możemy zweryfikować cenę nieruchomości. Jest to informacja o tym, czy cena wybranej przez Państwa nieruchomości nie odbiega od cen rynkowych - informacja o wartości nieruchomości.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie prosimy o kontakt.

 

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego.